Olof Gylling

(Ruotsi, 1870-1929)
Olof Gylling
(Ruotsi, 1870-1929)

OLOF GYLLING, blandteknik, signerad och daterad Bydalen 1906.

Fjällandskap med ripor. 34 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
2 000 SEK