687729

SKÅL, tenn, Mogens Ballin, daterad 1905.

Geometrisk reliefdekor. Genombrutet brätte. Diameter 20. Höjd ca 3 cm.

Slitage. Repor. Några bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK