687903

BORDSUR, art deco, Comptoir General M. Schnerb, Paris.

Stomme i olika marmorstenar samt skulptur i patinerad metall i form av "Diana, jaktgudinnan"". Längd 60 cm. Bredd 16 cm. Höjd 58 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Märken och repor. Nagg. Senare spjut. Ej funktionstestad. Skruv saknas ena foten. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
6 000 SEK