Edmond van Coppenolle

(Belgia, 1846-1914)
Edmond van Coppenolle
(Belgia, 1846-1914)

EDMOND VAN COPPENOLLE, olja på duk, signerad.

Blomsterstilleben. Storlek 71 x 89 cm.

Bruksslitage, mindre färgbortfall.

Lähtöhinta
10 000 SEK