Carl Larsson

(Ruotsi, 1853-1919)
Carl Larsson
(Ruotsi, 1853-1919)

CARL LARSSON, pastell, signerad CL och daterad 1881.

Kvinnoporträtt. 38,5 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram. Obetydligt ytslitage i form av smärre repa. Nålhål.

Lähtöhinta
70 000 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?