LEKSAKSHÄST, målat trä, 1900-talets början.

Bemålat trä med detaljer i läder. Höjd ca 54 cm, längd 57 cm.

Svans och hjulbräda saknas. Slitage, skador, sprickor. Färgbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK