688927

GARDINOMTAG, 6 st (4+2), förgylld brons, 1800-talets andra hälft.

Två med genombruten dekor, höjd 7 cm. Fyra med dekor av bladverk samt pärlbård, diameter ca 4,5 cm.

Ytskikt med slitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK