690017

FICKUR, guld, 18 K, Certina, 1900-talets andra hälft. Fickurets totala vikt 35 g.

Förgylld kedja, längd 43 cm. Urtavla med stavindex. Boettens diameter 38 mm.

Bruksslitage. Repor. Ej funktionstestat.

Lähtöhinta
5 000 SEK