John Sten

(Ruotsi, 1879-1922)
John Sten
(Ruotsi, 1879-1922)

JOHN STEN, gouache på papper, signerad

Kvinnor i landskap med languster, studie till triptyken "Langousten", 1917. 78,5 x 78,5.

Uppfäst på pappannå. Gulnad. Revor. Veck. Skador. Repor. Rispor. Bristfällig montering

Lähtöhinta
8 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

949. Pablo Picasso, "La Guerre et la Paix".
Lähtöhinta
50 000 - 70 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
35 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
35 000 SEK