Kellot
691521

ARMBANDSUR, herr, 2 st, Nivia, 'Precision', samt Certina, 'New Art', Schweiz.

Nivia, automatic med 25 jewel urverk, ljus urtavla, guldfärgat stavindex och datumfönster, 1900-talets andra hälft. Boett i 18K guld. Diameter 34 mm. Certina, manuellt, omkring sekelskiftet 2000, gulddoublé. Inskription. Diameter 34 mm. Etui medföljer.

Slitage. Etuiet är sliten. Ej funktiontestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?