Fransk skola 16/1700-tal

Fransk skola 16/1700-tal

FRANSK SKOLA 16/1700-TAL, Olja på koppar, otydligt signerad.

Den förlorade sonen. Koppar 51 x 42 cm.

Krackelerad, lagningar.

Lähtöhinta
10 000 SEK