Gösta Nordblad

(Ruotsi, 1897-1940)
Gösta Nordblad
(Ruotsi, 1897-1940)

GÖSTA NORDBLAD, olja på pannå, signerad och daterad -39.

Blomsterstilleben. Bildens mått 70 x 60 cm.

Sedvanligt ytslitage. Fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK