Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

KOPPARSTICK, vy över Stockholm, 1700-tal

Handkolorerad. "Engraved for Millar's New Complete & Universal System of Geography. View of Stockholm, capital of Sweden" - graverad av Thornton. Plåtstorlek ca 21,5 x 29.

Ej examinerad ur ram. Gulnad. Fläckar. Veck. Slitage. Skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK