692587

PARAPLYSTÄLL, mässing, England, 1900-talets första hälft.

Rektangulär form. Trä med mässingsplåt. Dekor av segelfartyg. Ringhänklar med maskaroner. Dropplåda på baksidan. Höjd 54 cm.

Bruksslitage. Några bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK