693114

VÄGGTELEFON, märkt Jydsk Telefon-Aktieselskab, 1900-talets början.

Mahogny. Höjd ca 70 cm.

Ej funktionstestad. Skador, slitage. Repor, märken, fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK