694997

PAPERIVEITSI, hopeaa, Glasgow noin 1930-40-tal, Import stämplar av A.Tillander

Pituus 28 cm, terä luuimitaatiota.

Reunavikoja, kulumaa, naarmuja, terä löystynyt.

Lähtöhinta
150 EUR