Robert Ernest Roe

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1852-1921)
Robert Ernest Roe

ROBERT ERNEST ROE, olja på duk, signerad och daterad -86.

Motiv av fiskebåtar vid pir. Bildens mått ca 28 x 38 cm.

Sedvanligt ytslitage, visst färgbortfall, krackeleringar.

Lähtöhinta
3 000 SEK