696080

YTTERFODER/VINKYLARE, nyrokoko, 1800-talets senare hälft.

Gulmetall. Dekorerad med kartuscher, bockhuvuden och rocailler. Längd 33 cm, höjd 24 cm.

Slitage. Repor samt anlöpningar. Hål och senare lagningar. Rester av putsmedel.

Lähtöhinta
2 000 SEK