697110

PARAPLYSTÄLL, gjutjärn och vitmetall, omkring år 1900.

För väggmontering i hörn. Märkt "E". Bredd 27-34 cm.

Slitage- Repor och märken. Något anlupen metall. Färgbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK