Gustaf Fjaestad

(Ruotsi, 1868-1948)
Gustaf Fjaestad
(Ruotsi, 1868-1948)

GUSTAF FJAESTAD, olja på duk, signerad och daterad -90

"Från Sandhamn". 81 x 65.5 cm.

Krackeleringar. Ett mindre antal mycket små hål.

Lähtöhinta
25 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS