Muut
698467

GRAMMOFON, Odeon, 1900-talets första hälft.

Krom och läderimitation. Höjd ca 15, bredd ca 29 och längd ca 36 cm.

Utsidan med skador. Slitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?