Muut
698633

SKOLKARTA, "Halland" "Småland" Blekinge" Öland". Generalstabens litografiska anstalt 1965.

Typområde: Sydsvenska Höglandet. Längd 193 cm. Höjd 140 cm.

Slitage. Kantveck och revor.

Lähtöhinta
1 500 SEK