OKÄND KONSTNÄR, oljor på duk, ett par. 1700-tal.

Porträtt av kvinna och man. 67x52x2 cm.

Krackeleringar. Färgbortfall. Oxiderad fernissa. Eftermörknade retuscher. Uppfodrad på duk. Reva i nedersta högra hörnet.

Lähtöhinta
6 000 SEK