Muut
699704

SKRIN, 1900-tal

SKRIN, 1900-tal

Engelsk stil. Mahognyfanerat med mässingslister samt märkt med krönta initialer "MG". Längd 45, bredd 30, höjd 15 cm. Nyckel finns.

Omfattande slitage. Fanerskador och omfattande torrspricka på lock samt botten. Fläckar. Bortfall av list. Låskolv lös.

Lähtöhinta
1 200 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?