Antonio Allegri Correggio

(Italia, 1489-1534)
Antonio Allegri Correggio
(Italia, 1489-1534)

ANTONIO ALLEGRI CORREGGIO, kopia efter, olja på duk, sannolikt 1800-tal.

Kvinna med bok. 121 x 187 cm.

Duklagningar. Repor.

Lähtöhinta
10 000 SEK