Acke Sjöstrand

(Ruotsi, 1875-1927)
Acke Sjöstrand
(Ruotsi, 1875-1927)

ACKE SJÖSTRAND, olja på duk, signerad.

Porträtt. "Catalina" 1921. Ca 51 x 34 cm.

Uppfodrad på pannå, smärre ytslitage med smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK