701119

JÄGARSTOL/SPATSERKÄPP, daterad 1949.

Rödlackerad metall, handtag i lackerat trä med silverplakett och sits i konstläder. Höjd 92 cm.

Ställvis hårdare slitage. Bortfall av lack samt sställlvis färgborfall. Skriv vid handtagets fäste saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK