FRUKTSKÅL, nysilver, 1900-talets början.

Rund skål. Sarg med sex stycken infällda knivar. Diameter ca 27 cm. höjd ca 13 cm.

Smärre slitage och repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK