Bengt Nordenberg

(Ruotsi, 1822-1902)
Bengt Nordenberg
(Ruotsi, 1822-1902)

BENGT NORDENBERG, olja på duk, signerad och daterad 86.

"Efter Provpredikan". 95 x 120 cm.

Smärre ytsmuts.

Lähtöhinta
30 000 SEK