703281

SKOLPLANSCH, "Skelett", Gustaf Wennman, utgiven av P.A Norstedt & Söners förlag Stockholm, 1900-talets första hälft.

Längd ca 172 cm.

Gulnad. Smärre skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK