704399

HÖGTALARE, ett par, Luxor, 1900-talets andra hälft.

Cylinderformade. Höjd 47 cm, diameter 32 cm.

Ej funktionstestade. Slitage, skador. Fläckar, märken, repor. Kontakt saknas. Benställning saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK