Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

BUDDHA, trä. Thailand, 1900-talets början sannolikt.

Skuret, bemålat trä med glasdekor. Höjd 100 cm, längd 80 cm.

Slitage, dekor- och färgbortfall. Sprickor, fuktskadat trä.

Lähtöhinta
4 000 SEK