KAFFESERVIS, 26 delar, "Musselmalet", Royal Copenhagen.
1 kaffekanna 1 gräddsnipa 13 koppar med fat + 2 extra fat 11 små assietter
Slitage. Lock till kaffekanna med nagg. Delvis andrasortering.