Jan Havicksz. Steen

(Holland, 1623-1679)
Jan Havicksz. Steen
(Holland, 1623-1679)

JAN HAVICKSZ. STEEN, hans art, olja på duk, ej signerad.

Interiör med tittskåp. 50 x 61 cm.

Uppfodrad duk. Krackelerad, sliten, lagningar.

Lähtöhinta
15 000 SEK