ISHINK, Anri Form, SAMT COCKTAILSHAKER, mässing och teak, 1900-talets andra hälft.

Ishink i rund form av teak, höjd 15 cm. Cocktailshaker av mässing, höjd 24 cm.

Bruksslitage. Cocktailshaker med ytslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK