Muut
705217

VYKORTSSNURRA FÖR VÄGG, Örebro Konstförlag AB, Sverige 1940-tal.

Vykortshållare i vitmetall fästa på sadelgjord. Spolar och fästanordning i vitmetall. Längd 105 cm.

Slitage, ställvis hårdare. Bucklor. Anlupen samt rost.

Lähtöhinta
2 000 SEK