Kellot
705852

ARMBANDSUR, 18K guld, Tsilla.

ARMBANDSUR, 18K guld, Tsilla.

Kvadratisk urtavla. 14 x 14 mm.

Bruksslitage. Några repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK