Flamländsk skola 16/1700-tal

Flamländsk skola 16/1700-tal

FLAMLÄNDSK SKOLA 16/1700-TAL, olja på koppar, ej signerad

Pietá. 23 x 18.

Bucklor. Hål i hörnen. Smärre repor. Färgbortfall. Påmålningar och retuscher.

Alkuperä - Provenienssi

Köpt på Beijers 1985

Lähtöhinta
7 000 SEK