Quartz. Titanium. Chronograf. Ref F56059 och F61172. Diameter 38 mm. Garanti, kvittot, extra länk, gammal läder armband i dustbag, service kvittot och två extra påsar, en svart och en gul medföljer.
Bruksslitage, mindre repor. Ej funktiontestad.