707172

KÄPPAR, 6 st, bl a nysilver och silver detaljer, 1900-tal.

Två med kryckor av silver, en med krycka i nysilver, tre med silverdetaljer. Längd ca 79-92 cm.

Bruksslitage. Någon buckla. Fyra käppar med inskription.

Lähtöhinta
1 500 SEK