708533

KAKBURK, Konsum, 1900-talets andra kvartal.

I form av Ford lastbil. Litograferad i grönt, beige och gult. Längd 33 cm.

Bruksslitage. Repor. Mindre färgbortfall, fläckar och bucklor. Smärre rostangrepp. Dekordel något lös. Ställvis något påbättrad färg.

Lähtöhinta
4 000 SEK