708609

FISKBESTICK, 24+2 st, "Nobel", Gunnar Cyrén, Gense.

Förgyllda.
12 st fiskgafflar,
12 st fiskknivar,
1 par serveringsbestick.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK