708689

VYKORTSSNURRA FÖR VÄGG, Örebro Konstförlag AB, Sverige, 1900-talets senare hälft.

Vykortshållare i plast, justerbara, fästa på sadelgjord. Spolar i metall. Vitlackerad fästanordning. Höjd ca 185 cm.

Slitage. Gulnad och fläckar. Ställvis bortfall av delar. Smärre anlöpningar och rostangrepp.

Lähtöhinta
2 000 SEK