709014

SKÅL & SUPSKED, tenn, bland annat Lars Claesson Fries, Strängnäs, 1770.

Skål med hänkel i form snäcka samt ring, längd 24,5cm, diameter 17cm. Supsked, B.O Santesson, 1980, längd 14,5cm.

Slitage. Bucklor. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK