JARDINJÄR, nysilver, troligen Tyskland, omkring år 1900.

Ställning i nysilver med insats i klarglas med slipad dekor. Höjd ca 24 och längd ca 52,5 cm.

Slitage. Glaset med obetydliga repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK