SPEGEL samt LAMPETTER, ett par,1920/30-tal.

Dekor i tenn föreställande stiliserade växter och naken kvinnofigur. Bakstycken i plåt. Lampetternas höjd ca 26,5 och spegelns höjd ca 43 cm.

Slitage. Anlupet spegelglas.

Lähtöhinta
2 000 SEK