Muut
709299

ISHINK, "A Daydream Production", Australien, 1900-talets andra hälft.

Metall och plast. I form av päron. Höjd ca 27 cm.

Bruksslitage. Repor. Fläckar. Skål med oxidering invändigt

Lähtöhinta
1 500 SEK