Peter Ilsted

(Tanska, 1861-1933)
Peter Ilsted
(Tanska, 1861-1933)

PETER ILSTED, färgetsning, signerad.

Interiör med kvinna. Plåtstorlek 41,5 x 38 cm, bladstorlek 65 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad, missfärgad, fläckar.

Lähtöhinta
6 000 SEK