710247

ARMBANDSUR, dam, 18 K guld, Omega, De Ville. Vikt 31 g.

Guldfärgad urtavla med stavindex. Integrerat armband. Boettens mått 24 x 20 mm exkl krona.

Bruksslitage. Smärre repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
8 000 SEK