Tina
710351

SKÅLFAT, tenn, Jonas Ingemarsson Boström, Göteborg 1745.

Hamrad dekor. Diameter 33 cm.

Ytskikt med slitage och repor. Bucklor. Pålödd upphängning.

Lähtöhinta
2 000 SEK